Sort by
  • Justice League vs. Teen Titans

    ★★½

  • Hush

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Sisters

    ★★

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Four Falls of Buffalo

    ★★★★

  • The Ridiculous 6

    ★½

  • Daddy's Home

    ★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Point Break

    ★½

  • In the Heart of the Sea

    ★★★★

  • Krampus

    ★★★★

  • The Night Before

    ★★★½

  • Creed

    ★★★★★

  • Concussion

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

    ★★★½

  • Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

    ★★★★

  • Back in Time

    ★★★

  • Tales of Halloween

    ★★★★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★★

  • The Intern

    ★★★½

  • Miss You Already

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★★★

  • The Visit

    ★★★★

  • Room

    ★★★★½

  • Black Mass

    ★★

  • Everest

    ★★

  • Turbo Kid

    ★★★½

  • Straight Outta Compton

    ★★★★½

  • Goosebumps

    ★★★½

  • Fantastic Four

    ★★

  • The Gift

    ★★★★★

  • Vacation

  • Sharknado 3: Oh Hell No!

  • Pixels

    ★★

  • 7 Days in Hell

    ★★

  • Chris Tucker: Live

    ★★★½

  • Behind the Mask: The Batman Dead End Story

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★½

  • Nintendo Quest

    ★★

  • Terminator Genisys

    ★★★

  • We Are Still Here

    ★★★

  • Aloha

  • Jurassic World

    ★★★★½

  • Circle

    ★★★★

  • Entourage

  • Kung Fury

    ★★★★★

  • San Andreas

    ★★★½

  • Poltergeist

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Amy

    ★★★★★

  • Maggie

  • Pitch Perfect 2

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • I Am Big Bird: The Caroll Spinney Story

    ★★★★★

  • Spy

    ★★★★

  • The Death of

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • The Age of Adaline

    ★★★★½

  • Batman vs. Robin

    ★★★½

  • Get Hard

    ★★

  • Furious 7

    ★★★

  • Trainwreck

    ★★½

  • The Final Girls

    ★★★★

  • Into the Grizzly Maze

    ★★★½

  • Hot Tub Time Machine 2

    ★★★½

  • Focus

    ★★★

  • The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

    ★★★★★

  • Project Almanac

    ★★

  • The Nightmare

    ★★★½