RSS feed for jeffrivers
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Diego Maradona

Diego Maradona

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★½
Edit this entry  
03
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★
Edit this entry  
25
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
Edit this entry  
25
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★
Edit this entry  
15
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★
Edit this entry  
27
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★★
Edit this entry