RSS feed for Jordan
  • Finding Nemo

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • 1917

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★½

  • It's a Wonderful Life

    ★★★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • Flight of the Navigator

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★