Sort by
  • This Place Rules

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Civil Dead

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Black Phone

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • The J Team

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Skating Polly: Ugly Pop

    ★★★★★

  • See for Me

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Army of the Dead

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Music

    ½

  • Death to 2020

    ½

  • Monster Hunter

  • Jiu Jitsu

  • Puparia

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★½

  • Class Action Park

    ★★

  • Host

    ★½

  • An American Pickle

    ★½

  • Peninsula

    ★★★½

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • Fried Barry

    ★★★★

  • Stump the Guesser

    ★★★★★