• Color Out of Space

    ★★★★½

  • Monster Hunter

  • Vivarium

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Dance with the Devil

    ★★★★★

  • Silent Night Deadly Night 4: Initiation

    ★★★½

  • Silent Night, Deadly Night III: Better Watch Out!

  • Silent Night, Deadly Night Part 2

    ★★½

  • Tenet

    ★½

  • That Guy... Who Was in That Thing

  • Silent Night, Deadly Night

    ★★

  • Jack Frost

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Love Witch

    ★★★★

  • Street Fighter II: The Animated Movie

    ★★

  • GoldenEye

    ★★★

  • The Last Circus

    ★★★½