• Dybbuk Box: True Story of Chris Chambers

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • The Woman in Black

    ★★★★

  • Dracula

    ½

  • Funhouse

    ★★

  • The Blackwell Ghost

    ★★★

  • Dracula

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

  • House of 1000 Corpses

    ★★★★

  • Dracula

    ★★

  • The Lost Boys

    ★★★★

  • Raggedy Ann & Andy: A Musical Adventure

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • The Masque of the Red Death

    ★★★★

  • Braindead

    ★★★★

  • Dragonwyck

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★★