Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Encanto

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Old

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

  • Behind Her Eyes

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Blazing World

    ★½

  • Together Together

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Land

    ★★½

  • Mayday

    ★★★½

  • Marvelous and the Black Hole

    ★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★½

  • Sabaya

    ★★★★

  • Cusp

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★

  • John and the Hole

    ★★½

  • Knocking

    ★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • One for the Road

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Belushi

    ★★★½