Sort by

jen has logged 14 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Raw

Raw

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Work

The Work

2017
×
★★
Edit this entry  
21
Hot Summer Nights

Hot Summer Nights

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Porto

Porto

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Maya Dardel

Maya Dardel

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Life

Life

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★
Edit this entry  
21
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
I Am Not Your Negro

I Am Not Your Negro

2016
×
★½
Edit this entry  
02
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Lemon

Lemon

2017
×
Edit this entry