• Halloween Kills

    ★★

  • The Guilty

  • A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

    ★★

  • Final Destination 5

    ★★★

  • The Final Destination

    ★★

  • Final Destination 3

    ★★★★★

  • Final Destination 2

    ★★½

  • Secrets & Lies

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Menace II Society

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★