RSS feed for Jennifer

Jennifer has logged 131 entries for films released in the 2010s.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Colette

Colette

2018
×
★★★½
Edit this entry  
26
Forever My Girl

Forever My Girl

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cruise

Cruise

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Dog Days

Dog Days

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mike and Dave Need Wedding Dates

Mike and Dave Need Wedding Dates

2016
×
★★★½
Edit this entry  
16
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★
Edit this entry  
03
Juliet, Naked

Juliet, Naked

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Searching

Searching

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
Edit this entry  
30
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Normal Heart

The Normal Heart

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★
Edit this entry  
22
Life Itself

Life Itself

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Disobedience

Disobedience

2017
×
Edit this entry  
03
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★½
Edit this entry  
17
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★½
Edit this entry  
29
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★★
Edit this entry  
23
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spy

Spy

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Heat

The Heat

2013
×
★★★★
Edit this entry  
19
Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph

2012
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★★★
Edit this entry  
16
Jenny's Wedding

Jenny's Wedding

2015
×
★★½
Edit this entry  
16
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★
Edit this entry  
10
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★★★★
Edit this entry  
03
Midnight Sun

Midnight Sun

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
I Feel Pretty

I Feel Pretty

2018
×
★★★½
Edit this entry  
27
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★★
Edit this entry