RSS feed for Jennifer

Jennifer has logged 32 entries for films rated ★★★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Monty Python and the Holy Grail

Monty Python and the Holy Grail

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Newsies: The Broadway Musical

Newsies: The Broadway Musical

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
12
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Justice League

Justice League

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The NeverEnding Story

The NeverEnding Story

1984
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Shack

The Shack

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The NeverEnding Story

The NeverEnding Story

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry