• The Last Blockbuster

    ★★★★

  • Spell

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Rogue

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★★

  • Becky

    ★★★★½

  • A Nun's Curse

    ★★½

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Alone

    ★★★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★★

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Lost Girls

    ★★★★★

  • The Turning

    ★★★½

  • Doctor Sleep

  • Killer Sofa

    ★½

  • 10/31 Part 2

  • Countdown

    ★★★★

  • Restricted Area

  • Trick

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★★½

  • VFW

  • 3 from Hell

    ★½

  • Candy Corn

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Waves

  • Burn

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★★½

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Itsy Bitsy

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • The Wretched

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

  • Child's Play

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • The Odds

    ★★★½

  • Satanic Panic

    ★★★★½

  • Ma

    ★★★★

  • The Intruder

    ★★★★½

  • Swallow

    ★½

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • Critters Attack!

    ★★★

  • Bliss

    ★★★★

  • The Furies

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★★½

  • Us

    ★★★★★

  • I See You

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Darlin'

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • We Summon the Darkness

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • The Prodigy

    ★★★★

  • Death of a Cheerleader

    ★★★½

  • Polaroid

    ★★

  • Escape Room

    ★★★★½

  • Leprechaun Returns

    ★★★★½

  • Bird Box

  • The Final Wish

    ★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★