• H4Z4RD

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Memory

    ★★

  • Nowhere

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★½

  • Dog

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • OnlyFans - De naakte Vlaamse Waarheid

  • 8eraf

    ★½

  • No. 10

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Dealer

    ★★★½

  • The Good Boss

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cool Abdoul

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Free Guy

    ★★½

  • F*** You Very, Very Much

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Hit the Road

    ★★★½