Leticia has logged 16 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Mirror

Mirror

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★
Edit this entry  
25
Cracks

Cracks

2009
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Book of Shadows: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2

2000
×
★★★★
Edit this entry  
23
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Adventures of Baron Munchausen

The Adventures of Baron Munchausen

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Void

The Void

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Weiner

Weiner

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The House on Sorority Row

The House on Sorority Row

1982
×
★★★★
Edit this entry  
08
Outer Space

Outer Space

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Nothing

Nothing

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spacy

Spacy

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Angel's Egg

Angel's Egg

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry