• The Man From Toronto

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park: The Streaming Wars

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Our Father

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • We Own This City

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★½

  • Choose or Die

    ★½

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Fistful of Vengeance

    ★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Bigbug

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★½

  • Alice

    ★★½

  • Master

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★½