Sort by
  • Magnum Opus

    ★★★

  • E.T. the Extra-Terrestrial

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Spanish Prisoner

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Destination Wedding

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Counselor

    ★★★

  • Natural Born Killers

    ★★★½

  • The Taking of Pelham One Two Three

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Blacklight

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½