RSS feed for jere666
  • Penance Lane

    ★★★

  • Easter Holocaust

    ½

  • Abigail Haunting

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★★½

  • Shepard

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★★

  • Don't Let Them In

    ★★½

  • Pandamonium

  • Abducted

    ★★

  • Escape From Pretoria

    ★★★

  • Agramon's Gate

    ★★½

  • 365 Days

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • The Turning

    ★★½

  • Hitman: Agent Jun

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Angels Fallen

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★

  • Dolittle

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Cats

    ★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Trauma Center

    ★★½

  • The Madness Within

    ★★★½

  • Beyond the Law

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Automation

    ★★

  • The Man in the Trunk

    ★★★½

  • The Driver

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • The Tormented

    ★★

  • Hunt Down

    ★★½

  • Grand Isle

    ★★★½

  • Line of Duty

    ★★★½

  • Hell Girl

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • In the Trap

    ★★★

  • Acceleration

    ★★

  • Primal

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Devils Tramping Ground

    ★★★½

  • The Seven

    ★★

  • Portals

    ★★

  • Skywatch

    ★★½

  • Rattlesnake

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Pigster

    ½

  • Kill Chain

    ★★★½

  • Trick

    ★★★½

  • Eli

    ★★★★

  • Portal

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • Among Thieves

    ★★½

  • A Witness Out of the Blue

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • My Soul To Keep

    ★★½

  • Rogue Warfare

    ★★★★

  • Devil's Revenge

    ★★

  • The Young Cannibals

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • 10 Minutes Gone

    ★★½

  • Doom: Annihilation

  • Inherit the Viper

    ★★½

  • E.M.P. 333 Days

    ★★★

  • Adiós

    ★★★★

  • The Mercenary

    ★★½

  • Fractured

    ★★★½

  • Mary

    ★★★½