• Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bubble

    ★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★½

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★½

  • 137 Shots

    ★★★

  • Russell Howard: Lubricant

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★½

  • Bruce Springsteen & The E Street Band - The Legendary 1979 No Nukes Concerts

    ★★★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★½

  • Theo Von: Regular People

    ★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • Convergence: Courage in a Crisis

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Controlling Britney Spears

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Listening to Kenny G

    ★★★½

  • Ennio: The Maestro

    ★★★★★

  • Fauci

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★½

  • Untold: Breaking Point

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Procession

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • 9/11: Life Under Attack

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★

  • 9/11: One Day in America

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Count Me In

    ★★½

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★½

  • Love in Bright Landscapes

    ★★½