jeremyfizzy has logged 12 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Rider

The Rider

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Grease

Grease

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Una

Una

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Cries and Whispers

Cries and Whispers

1972
×
Read the review Edit this entry