RSS feed for Jeremy P.
  • Blazing Saddles

    ★★★★½

  • Y Tu Mamá También

    ★★★★★

  • Entertainment

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • The Comedy

    ★★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Coco

    ★★★½

  • Is the Man Who Is Tall Happy?

  • Okja

    ★★★★

  • Where the Wild Things Are

    ★★★★★