Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★½

  • The Magician's Elephant

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Die Hart

  • Inside

    ★★★★

  • The Strays

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • At Midnight

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Meet Me In Paris

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Sharper

    ★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Maybe I Do

  • True Spirit

    ★★★

  • Mutt

    ★★★★½

  • A Little Prayer

    ★★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Girl

    ★★★

  • Young. Wild. Free.

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Slow

    ★★★★½

  • Divinity

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • You People

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Snow Falls

    ★½

  • Plane

    ★★★

  • Dog Gone

    ★★

  • Disconnect: The Wedding Planner

    ★½

  • House Party

    ★★

  • The Old Way

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★½

  • The Apology

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★½

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

  • It's a Wonderful Binge

    ★★

  • Bed Rest

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Troll

    ★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Fantasy Football

    ★★

  • Love, Lizzo

    ★★★★

  • A Christmas Mystery

    ★★

  • Holiday Harmony

    ★½