Sort by

JerpsBerps has logged 34 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Body Double

Body Double

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Blazing Saddles

Blazing Saddles

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lamb

Lamb

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
King Richard

King Richard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Black Friday

Black Friday

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Antlers

Antlers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Titane

Titane

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Eternals

Eternals

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Harder They Fall

The Harder They Fall

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Coming Home in the Dark

Coming Home in the Dark

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
No One Gets Out Alive

No One Gets Out Alive

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Finch

Finch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Stylist

The Stylist

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Old Henry

Old Henry

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Last Matinee

The Last Matinee

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Strawberry Mansion

Strawberry Mansion

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Power

The Power

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Copshop

Copshop

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Medusa: Queen of the Serpents

Medusa: Queen of the Serpents

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Feels Good Man

Feels Good Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
There's Someone Inside Your House

There's Someone Inside Your House

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Queenpins

Queenpins

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Night Teeth

Night Teeth

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Sometimes They Come Back

Sometimes They Come Back

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry