Sort by
  • The Creator

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Reptile

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Retribution

    ★★

  • Strays

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • The Machine

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★½

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½