Sort by

Jerry171847 has logged 21 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Bad Guys

The Bad Guys

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Goonies

The Goonies

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Con Air

Con Air

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Hardcore Henry

Hardcore Henry

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dual

Dual

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Eagle Eye

Eagle Eye

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Quarantine

Quarantine

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Still Waiting...

Still Waiting...

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Expendables 3

The Expendables 3

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Expendables 2

The Expendables 2

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Rush

Rush

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Expendables

The Expendables

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry