• Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Without Limits

    ★★★★

  • Battle: Los Angeles

    ★★★★

  • Scream 2

    ★★★★

  • Breakdown

    ★★★★

  • Hangman

    ★★½

  • Tuff Turf

    ★★★★½

  • The Thing

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Scream 4

    ★★★★

  • The 355

    ★★★½

  • All Madden

    ★★★★½

  • The Replacements

    ★★★★½

  • The Great Santini

    ★★★½

  • Fargo

    ★★★★★

  • Night of the Running Man

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★