• Centauro

    ★★½

  • The Wrath of God

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • White Elephant

    ★★½

  • Interceptor

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Last Seen Alive

    ★★½

  • Vendetta

  • Senior Year

    ★★★½

  • The Takedown

    ★★★½

  • Corrective Measures

    ★★½

  • Honeymoon With My Mother

    ★★★

  • Marmaduke

    ½

  • Fortress: Sniper's Eye

    ½

  • Memory

    ★★★

  • 9 Bullets

    ½

  • Father Stu

    ★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Agent Game

  • Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★★½

  • The Northman

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • All Hail

    ★★★

  • The Bubble

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Black Crab

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★½

  • Loveland

  • Panama

    ½

  • Ambulance

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Contractor

    ★★★½

  • A Day to Die

    ★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Restless

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • 11M

    ★★★★

  • Gasoline Alley

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Bigbug

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Against the Ice

    ★★½

  • Blacklight

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • The Privilege

    ★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Through My Window

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Home Team

    ★★½

  • Ben & Jody

    ★★★½

  • Last Looks

    ★★★★½

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

    ★★½

  • Master

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Brazen

    ½

  • Scream

    ★★★½

  • The Wasteland

    ★★★

  • How I Fell in Love with a Gangster

    ★★½

  • The 355

    ★★

  • American Siege

  • Death to 2021

    ★★★

  • 1000 Miles From Christmas

    ★★½

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★