Sort by
  • Bama Rush

    ½

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • The Mean One

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Prey

    ★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Rescue

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

  • The River Runner

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Beckett

    ★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • We Need to Do Something

    ½

  • Cruella

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Little Things

    ★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • The Empty Man

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★

  • Freaky

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • 200 Meters

    ★★★½