Sort by
  • In Memoriam

  • The Fabulous Misadventures of Pizza Boy

  • You're Gonna Be a Doctor Anyways

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Die Vormacht

    ★★★★★

  • Lifelines

  • Plane

  • Babylon

    ★★★★½

  • Dear Lauren,

    ★★★★★

  • Ever-Flowing

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • First Chair

  • Spirited

    ★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • The Greatest Beer Run Ever

    ½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The End?

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Love You Anyway

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ½

  • Better Call Saul Presents: Slippin' Jimmy

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Table Outside

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • All the Old Knives

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • What to Do with Wallace Woods?

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Cool For You

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Am I Ok?

    ★★★

  • God's Country

    ★★★★