Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • Notes of Autumn

    ★★★

  • Choose Love

    ★½

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • River Wild

    ★★★

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

    ★★★½

  • The Monkey King

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★★

  • See You On Venus

    ★★½

  • The Out-Laws

    ★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Bama Rush

    ★½

  • Crater

    ★★★

  • Death's Roulette

    ★½

  • Love Again

    ★½

  • I’ll Be Watching

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★

  • Blood, Sweat and Cheer

  • One More Time

    ★★★

  • The Professional Bridesmaid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★★

  • On a Wing and a Prayer

    ½

  • Murder Mystery 2

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Unseen

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • The Magician's Elephant

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • Unlocked

    ★★½

  • The Girl Who Escaped: The Kara Robinson Story

    ★★★

  • At Midnight

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Pillow Party Massacre

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Maybe I Do

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

  • You People

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Labyu with an Accent

  • Five More Minutes: Moments Like These

    ½

  • Lullaby

  • Must Love Christmas

    ★★★

  • Christmas Class Reunion

    ★★½

  • Bed Rest

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Hotel for the Holidays

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The Noel Diary

    ★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Sugar

    ★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★½

  • Christmas with You

    ★½