Sort by
  • They/Them

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Diamonds Are Forever

    ★★½

  • Live and Let Die

    ★★★

  • The Man with the Golden Gun

    ★★★

  • Octopussy

    ★★★

  • Quantum of Solace

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Casino Royale

    ★★½

  • Uncle Frank

    ★★★★½

  • Mary Shelley's Frankenstein

    ★★