Sort by
  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Paul T. Goldman

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • Poker Face

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • The Wonder

    ★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★½

  • I Just Killed My Dad

    ★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Mind Over Murder

    ★★★½

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • The Deep End

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Offer

    ★★★½

  • The Northman

    ★½

  • WeCrashed

    ★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Joe vs Carole

    ★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • The Martha Mitchell Effect

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★

  • Station Eleven

    ★★★½

  • A California Christmas: City Lights

    ★★

  • The Rise and Fall of Lularoe

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★