• The Texas Chainsaw Massacre 2

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • The Hole in the Ground

    ★★★

  • Together Together

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★★

  • Smiley Face

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Enough Said

    ★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★

  • PlayTime

    ★★★★½

  • After Hours

    ★★★★

  • Woodshock

    ★★★½

  • Predestination

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★