Sort by
  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Apollo 11

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Great Buster: A Celebration

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Den of Thieves

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • The Bar

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • The Belko Experiment

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • An Inspector Calls

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★★