liz w has logged 17 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★
Edit this entry  
30
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★½
Edit this entry  
14
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Beach Rats

Beach Rats

2017
×
★★★½
Edit this entry  
11
High Life

High Life

2018
×
★★½
Edit this entry  
21
The One I Love

The One I Love

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★★
Edit this entry  
19
The Bourne Ultimatum

The Bourne Ultimatum

2007
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★½
Edit this entry  
19
Sleep Dealer

Sleep Dealer

2008
×
Edit this entry  
19
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Very English Scandal

A Very English Scandal

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry