Sort by
  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Strange World

  • Falling for Christmas

  • Panayotis Pascot: Almost

  • She Said

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • Other People's Children

    ★★★★

  • The Origin of Evil

    ★★★½

  • Youssef Salem a du succès

    ★★★½

  • Citoyen d'honneur

  • Angry Annie

  • The Year of the Shark

    ★★★

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★½

  • Lucky Fish

    ★★★★½

  • The Little Gang

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Broker

    ★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★

  • The Night of the 12th

  • Final Cut

    ★★★★½

  • Paloma

  • Crush

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Rise

    ★★★★

  • Turning Red

  • Incredible But True

    ★★★

  • Ali Wong: Don Wong

  • The Passengers of the Night

  • Peter von Kant

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Wake

  • Starfuckers

  • Long Line of Ladies

  • Cosboi

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • My Parent, Neal

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • Happening

    ★★★★½

  • Spencer

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Full Time

    ★★★½

  • Hard Shell, Soft Shell

    ★★★½

  • Hardcore Halbert

  • A Tale of Love and Desire

    ★★★½

  • Paris, 13th District

  • Fear Street: 1666

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Returning to Reims (Fragments)

  • Zero Fucks Given

    ★★★½

  • Anaïs in Love

    ★★★

  • The Divide

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Hill Where Lionesses Roar

    ★★★

  • A Radiant Girl

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

  • The Braves

    ★★★½