Sort by
  • Strays

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Hidden Strike

    ★★½

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★½

  • The Dive

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Paint

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Clock

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★½

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Consecration

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Bank of Dave

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Mummies

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Terror Train 2

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★