Sort by

Gavin has logged 28 entries for films during December 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Color Me Blood Red

Color Me Blood Red

1965
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Kandahar Break: Fortress of War

Kandahar Break: Fortress of War

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Black Metal Veins

Black Metal Veins

2012
×
★★★
Edit this entry  
28
Warning!!! Pedophile Released

Warning!!! Pedophile Released

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The Blood Spattered Bride

The Blood Spattered Bride

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Evil Bong 2: King Bong

Evil Bong 2: King Bong

2009
×
Read the review Edit this entry  
26
Inspector Gadget

Inspector Gadget

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
To All a Goodnight

To All a Goodnight

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Game Over

Game Over

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Bad Santa

Bad Santa

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Trading Places

Trading Places

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Canal

The Canal

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Possession of Michael King

The Possession of Michael King

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Starry Eyes

Starry Eyes

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Gun Woman

Gun Woman

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Shank

Shank

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Open Windows

Open Windows

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bridgend

Bridgend

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Calvary

Calvary

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Taking of Deborah Logan

The Taking of Deborah Logan

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Vanishing Point

Vanishing Point

1971
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Housebound

Housebound

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Tusk

Tusk

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Blood Feast

Blood Feast

1963
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Goal! III : Taking On The World

Goal! III : Taking On The World

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Landscape Suicide

Landscape Suicide

1987
×
★★
Read the review Edit this entry