Sort by
  • Malibu Horror Story

    ★★★

  • Killer Book Club

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Bama Rush

    ½

  • The Secrets of Hillsong

    ★★★

  • Wintertide

    ★★½

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Summoning the Spirit

    ★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★½

  • Consecration

    ★★

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★★★

  • Sharper

    ★★½

  • Pathaan

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Nocebo

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Devil in Ohio

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • American Carnage

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Vikram

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Moloch

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Presence

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ½

  • Choose or Die

    ★½

  • Beast

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½