RSS feed for jezzicuh

jezzicuh has logged 15 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Friend Request

Friend Request

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Tales from the Crypt: Demon Knight

Tales from the Crypt: Demon Knight

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Stuff

The Stuff

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Veronica

Veronica

2017
×
★★½
Edit this entry  
09
Most Beautiful Island

Most Beautiful Island

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mute

Mute

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Honeymoon

Honeymoon

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Edit this entry  
07
I Am Number Four

I Am Number Four

2011
×
Read the review Edit this entry  
06
Pyewacket

Pyewacket

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Bag Boy Lover Boy

Bag Boy Lover Boy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry