jezzicuh has logged 15 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Queen of Black Magic

The Queen of Black Magic

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hell Baby

Hell Baby

2013
×
★★★
Edit this entry  
27
The Boy Behind the Door

The Boy Behind the Door

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Action U.S.A.

Action U.S.A.

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Death of a Vlogger

Death of a Vlogger

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
A Fish Called Wanda

A Fish Called Wanda

1988
×
★★★★
Edit this entry  
22
Split Image

Split Image

1982
×
★★★½
Edit this entry  
20
Dune

Dune

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Bastille Day

Bastille Day

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Honeymoon Phase

The Honeymoon Phase

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★½
Edit this entry  
12
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★
Edit this entry  
06
Vibes

Vibes

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Z

Z

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★½
Edit this entry