Sort by

jezzicuh has logged 15 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Zola

Zola

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
28
The Happening

The Happening

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Twister

Twister

1996
×
★★★½
Edit this entry  
24
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Edit this entry  
23
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Strange Vice of Mrs Wardh

The Strange Vice of Mrs Wardh

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Vicious Fun

Vicious Fun

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Safe House

Safe House

2012
×
★★★
Edit this entry