Sort by

jezzicuh has logged 16 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Outrageous Fortune

Outrageous Fortune

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
House of the Dead

House of the Dead

2003
×
½
Read the review Edit this entry  
14
2 Days in the Valley

2 Days in the Valley

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Wedding Crashers

Wedding Crashers

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ruthless People

Ruthless People

1986
×
★★★½
Edit this entry  
10
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★
Edit this entry  
09
Kakegurui The Movie

Kakegurui The Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spies Like Us

Spies Like Us

1985
×
★½
Edit this entry  
06
Aftermath

Aftermath

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Sting

The Sting

1973
×
Edit this entry  
03
I Blame Society

I Blame Society

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry