Sort by

jezzicuh has logged 11 entries for films during June 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Head of the Family

Head of the Family

1996
×
★★★
Edit this entry  
23
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
Brotherhood of the Wolf

Brotherhood of the Wolf

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Stepfather

The Stepfather

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Keep Sweet: Pray and Obey

Keep Sweet: Pray and Obey

2022
×
★★★★
Edit this entry  
06
This House Possessed

This House Possessed

1981
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Monster Club

The Monster Club

1981
×
★★★
Edit this entry  
03
Scream

Scream

2022
×
★★★
Edit this entry  
02
Dashcam

Dashcam

2021
×
★★½
Edit this entry  
01
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
★★★½
Edit this entry