RSS feed for jgabrielson

jgabrielson has logged 17 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★★½
Edit this entry  
28
Dumbo

Dumbo

2019
×
★½
Edit this entry  
28
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
23
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★
Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
Cold Pursuit

Cold Pursuit

2019
×
★★★
Edit this entry  
28
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Edit this entry  
27
Serenity

Serenity

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
They Shall Not Grow Old

They Shall Not Grow Old

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
Glass

Glass

2019
×
★★★
Edit this entry