Sort by
  • Mutt

    ★★

  • The Tuba Thieves

    ★★½

  • Shortcomings

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★½

  • Divinity

    ★★

  • Fremont

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Till

    ★★★

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Bruiser

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ½

  • Saint Omer

    ★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Other People's Children

    ★★★½

  • The Whale

    ★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Sr.

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Athena

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • White Noise

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★½

  • Irma Vep

    ★★★★½