Sort by

Jason has logged 30 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
King Richard

King Richard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Bad Boys II

Bad Boys II

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
I Am Easy to Find

I Am Easy to Find

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
24
In the Cut

In the Cut

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ergo Proxy

Ergo Proxy

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Margaret

Margaret

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
BPM (Beats per Minute)

BPM (Beats per Minute)

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Souvenir: Part II

The Souvenir: Part II

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Snowbird

Snowbird

2016
×
★★★★
Edit this entry  
16
The Immigrant

The Immigrant

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Eternals

Eternals

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Khaite FW21

Khaite FW21

2021
×
Edit this entry  
13
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Crazy Heart

Crazy Heart

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Belfast

Belfast

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Louder Than Bombs

Louder Than Bombs

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Passing

Passing

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Exiled

Exiled

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Brave

Brave

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Alien Resurrection

Alien Resurrection

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Blade: Trinity

Blade: Trinity

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Alien³

Alien³

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Lingua Franca

Lingua Franca

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry