• Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Liam Gallagher: 48 Hours at Rockfield

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Bad Travelling

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Polar Bear

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Incantation

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Olaf Presents

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Akakiri

    ★★★