Sort by
  • Todas Menos Tú

    ★★★

  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Mean Girls

    ★★★

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • A Moroccan Affair

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Familia

    ★★★

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Confessions

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Sobreviviendo mis XV

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Welcome al Norte

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Stolen Vacation

    ★★½

  • New Beginnings

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Justice League: Warworld

    ★★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • ¿Cómo matar a mamá?

    ★★

  • The Mother

    ★★½

  • Good Manners

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • La Usurpadora: The Musical

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Extortion

    ★★★★

  • How to Be a Modern Man

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Not Such An Easy Life

    ★★★½

  • Under Therapy

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Co-Husbands

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Creed III

    ★★★