Sort by

Jimmy has logged 12 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Empire Records

Empire Records

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Suicide Squad: Hell to Pay

Suicide Squad: Hell to Pay

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Life Partners

Life Partners

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
LEGO Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled!

LEGO Marvel Super Heroes: Avengers Reassembled!

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Swiped

Swiped

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
09
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Starsky & Hutch

Starsky & Hutch

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Joe Rogan: Strange Times

Joe Rogan: Strange Times

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry