Sort by
  • Smile

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Clerks III

    ★★

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★½

  • Honor Society

    ★★

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • The UnRedacted

    ★★★½

  • Summering

    ★★

  • 2nd Chance

    ★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Maika: The Girl From Another Galaxy

    ★★½

  • Breaking

    ★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • When You Finish Saving the World

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Unknown Dimension: The Story of Paranormal Activity

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★½